top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizllik Politikası

Bu internet sitesini her kullanmanızda o an yürürlükteki Gizlilik Bildirimi sizin için bağlayıcı olacaktır ve internet sitesini her kullanışınızda şartları kabul ettiğinizi onaylamak için bu bildirim metnini gözden geçirmeniz gerekir. 

Bize sunduğunuz kişisel bilgiler Ferraro Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. (“Emine Ferraro Activewear") sorumluluğu altında, şu amaçlarla bir dosyada işlenecek ve saklanacaktır:

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili alım satım sözleşmesinin ya da sizinle aramızdaki herhangi başka bir sözleşmenin oluşturulması, icrası ve uygulanması için;

taleplerinize yönelik hizmet verilmesi ve;

Rızanızla, e-posta ya da diğer benzer iletişim araçlarıyla (SMS gibi) ticari iletiler göndererek bilgi sunmak, Kayıtlı kullanıcısıysanız, internet sitesinin HESABIM bölümüne giriş yapıp bu tür iletileri alma tercihlerinizi düzenleyebilirsiniz. Bülten bölümüne girerek abonelikten çıkabilirsiniz. 

Üçüncü bir şahsın kişisel bilgilerini vermeniz halinde kişisel bilgilerinin kullanıldığının kendilerine bildirilmesinden ve yukarıda açıklanan amaçlar için bu bilgilerin kullanılmasına dair onay talep edilmesinden siz sorumlu olursunuz. 

Ürün veya hediye kartı satın aldığınızda, sizin tarafınızdan üçüncü şahıs hakkında verilen kişisel bilgiler şu amaçlarla kullanılacaktır: 

(a) ilgili ürünün doğru şekilde tesliminin ve/veya teslim doğrulamasının yönetilmesi ve; 

(b) sizin veya üçüncü şahsın yöneltebileceği herhangi bir soru veya öneriyi yanıtlamak için. 

 

Kart bilgilerini kaydetme seçeneğini seçip "hızlı alışveriş" seçeneğini etkinleştirirseniz, bu işlevin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesi için gerekli bilgilerin işlenmesi ve saklanması için açık şekilde yetki vermiş olursunuz. Kart Doğrulama Değeri Kodu (CVV) yalnızca mevcut satın alma işlemini gerçekleştirmek için kullanılır, kart bilgilerinizin bir parçası olarak daha sonra saklanmaz veya işlenmez. Bu işlevi etkinleştirmek için bize onay vermeniz bu internet sitesinde yapacağınız sonraki alışverişlerde verilerinizin otomatik olarak doldurulmasını sağlar, böylece her yeni işlemde verileri yeniden girmeniz gerekmez, verdiğiniz onay da sonraki alışverişleriniz için geçerli ve etkin olur. 

Hesabım - Kartlar bölümünden istediğiniz zaman kart bilgilerini değiştirebilir ve bilgilerinizin işlenmesi ve saklanması için verdiğiniz onayı geri çekebilirsiniz. Emine Ferraro Activewear kart bilgilerinizi, kredi ve bankamatik kartlarının gizliliği ve güvenliğine dair ana standartlara uygun olarak depolar ve aktarır. Bu işlevi kullanırken güvenlik nedenlerinden dolayı parolanızı değiştirmeniz istenebilir. İşbu internet sitesini kullandığınızda güvenliğin, belirli özelliklerin/parolaların doğru kullanımına ve korunmasına da bağlı olduğunu unutmayın. 

Şirketimiz kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve erişim, geri alma, silme ve itiraz etme haklarınızı info@emineferraro.com adresine e-mail göndererek kullanabilmenizi garanti etmekle yükümlüdür. Gerekli görüldüğü takdirde, kimlik, pasaport veya geçerli bir kimlik kartının kopyasını sunmanız istenecektir. Veri konusu kişi olduğunuzdan, aşağıdaki haklardan yararlanmak için yukarıda bahsedilen veri denetleyici organa başvurma hakkına da sahipsiniz: kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenmek, verilerinizin işlenme amaçlarını ve verilerinizin bu amaçlar için kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek, kişisel bilgilerinizin transfer edildiği üçüncü şahısları ve verilerinizin Türkiye dışına transfer edilip edilmediğini öğrenmek, kişisel bilgilerin eksik veya hatalı işlendiğini düşünüyorsanız, kişisel bilgilerin düzeltilmesini istemek, işleme amaçlarının artık geçerli olmadığını düşünüyorsanız, kişisel bilgilerinizin silinmesini veya imhasını istemek, kişisel bilgilerinizin otomatik yöntemlerle işlenmesinin doğurduğu olumsuz sonuçlara itiraz etmek, bilgilerinizin yasa dışı işlenişi sonucunda gördüğünüz zararın tanzim edilmesini istemek. 

 

İşbu internet sitesinde veya başka şekillerde bize bilgi sunduğunuzda, bilgilerinizi yukarıda belirtilen şekilde kullanmamız için bize açık şekilde yetki vermiş olursunuz. Bu erişim/ifşa için verdiğiniz onay, hizmetlerin verimliliği için tedarikçilerin Türkiye dışında olduğu durumları da kapsar. 

 

Kullanıcı (Siz) verilen kişisel bilgilerin doğru ve gerçek olduğunu tasdik eder ve bunlardaki değişimleri ve düzeltmeleri bildirmeyi taahhüt eder. Kayıt formlarındaki hatalı, eksik veya kesin olmayan bilgiler yüzünden internet sitesinin, internet sitesindeki sorumlu kişinin veya üçüncü bir şahsın zarar veya kaybı yalnızca Kullanıcının sorumluluğu olacaktır. 

 

Oturum açma sayfamızda kullanılabilir olduğu sürece sosyal medya hesabınızla ya da bu hizmeti etkinleştiren diğer partner platform hesaplarıyla (sosyal medya girişi) giriş yapabilir, oturum açabilir, hesap girişinizi bu hesaba bağlayabilir ya da yeni bir hesapla kaydolabilirsiniz. Bu durumda oturum açma bilgileriniz ile adınız, e-posta adresiniz/telefon numaranız (bu işleme onay vermeniz gerekebilir) sosyal medya veya partner platform hesabından bu hesabınıza aktarılacaktır. Bu oturum açma seçeneğini kullanmanız halinde bahsi geçen üçüncü taraflar bize adınız, cinsiyetiniz, tahmini yaşınız veya profil fotoğrafınız gibi bazı ek bilgileri sosyal medya/partner kullanım koşulları çerçevesinde gönderebilir. Bu koşulları dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Bu ek bilgileri izin vermediğiniz sürece kaydetmeyeceğiz. Ayrıca bu işlevin kullanılması, sosyal medya veya partner platformlardaki aktivitelerinizle ilgili belirli bilgileri vermenizi gerektirebilir. Her halükarda verilerinizin üçüncü taraflarca nasıl işlendiğini bilmek için gizlilik ayarlarınızı ve partner platform veya sosyal medya ağının gizlilik politikalarını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.


Çerezler: Bu internet sitesinde çerezler kullanılır, bunlar siz bu sitede gezinirken bilgi toplayan metin dosyalarıdır ve ana amaçları sitedeki deneyiminizi daha iyi hale getirmektir.

bottom of page